Bravo B 4450

Vyměnitelné plotýnky
Tvar sendvičů
čtvercové

• , zakoupeno v Domácí potřeby - dpkk.cz

• Chtěla jsem hlavně solidní plotýnky aby byly vyndatelné, a to jsem zatím získala. Dobře opéká, vůbec se nepřichytí i když vyteče sýr, zatím bohatě stačí opláchnout vodou.
    • Při prvním zapnutí se z toho opravdu hodně kouřilo, což ale bylo avizované v návodu, za chvíli přešlo a vše bylo ok. Možná to dělají všechny nové, nevím.
  • , zakoupeno v TEshop

• -v době nákupu jediný takto kombibnovaný toaster se čtvercovou plotnou na toast
    • -stran funkčnosti spokojenost
    • - kryt se dost rozpaluje
    • - mohl by pevněji doléhat (zadek se vždycky při zavření víka trochu nazdvihne a toast nedomáčkne)
    • - teflonový povrch ploten není moc kvalitní, lehce se poškrábe

Tvar sendvičů
čtvercové

• příprava sendvičů (čtvercové plotny) - vaflí - grilování
  • otevíratelný na 180°C
  • tři druhy výměnných teflonových ploten
  • automatická regulace teploty
  • jednoduchá výměna ploten
  • nepřilnavý povrch
  • příkon 750 W
  • barva: bílo-oranžová

Jsme dlouholetým prodejcem domácích spotřebičů české značky Bravo v České republice. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také záruku nákupu originálních produktů z oficiální distribuce pro Českou republiku.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Domácí potřeby - dpkk.cz

• Výborná šikovná užitečná věcička. Díky vyndávacím deskám se lehce udržuje v čistotě.
    • Díky tomuto sendvičovači jsem zjistila jak hrozné byli ty dva než jsme koupili tento. :-))

Máme ho už téměř 3 roky a jsme naprosto spokojeni. Poškrábaný teflon nemáme, protože do toho nehrabeme ničím kovovým a když z toustu vyteče sýr nebo kečup a připeče se - po vyjmutí upečeného toustu se to otře papírovým ubrouskem a peče se další porce.
    Ano vzadu u kloubů se to při zavírání zvedá ale já jsem za to ráda a myslím, že to tak i výrobce myslel - ty tousty máme většinou naloženy různýma dobrotama - salám, sýr, cibule, kečup,... prostě ta poklice toustovače se té víšce přizpůsobuje, a celý toust je propečený naprosto luxusně.
    A ano poklice je skutečně teplá - což je snad naprosto logické - ale rozhodně by ruku nepopálila
    Prostě - NAPROSTÁ SPOKOJENOST A DOPORUČUJI.

• -stran funkčnosti spokojenost
    • - kryt se dost rozpaluje
    • - teflonový povrch ploten není moc kvalitní, lehce se poškrábe
  • , zakoupeno v SANDI

Mám teprve krátce,značce Bravo důvěřují,minulý výrobek sloužil 15 let

• , zakoupeno v TEshop

• Podle jiných toustovačů které jsme měli,celkem dlouho vydržely plotýnky v dobrém stavu.
    • Dlouho trvá než se přístroj vypálí a dlouho je cítit spálený plast nebo něco takového.Určitě nestačí jedno zapnutí naprázdno a z tohoto zápachu nemám dobrý pocit,obvzlášť když je na přípravu jídla.U minulého přístroje se napalovaly plastové ohýbací klouby,určitě by byly fajn kovové i za zvýšení ceny.

Je to již druhý toustovač 3v1 který máme od stejné firmy.První vydržel asi 2 roky,poté odešlo zřejmě těleso.Kvůli podpoře českých produktů jsme objednali ten stejný,ale určitě jsou věci k doladění.

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

• po několika letech objednán osvědčený výrobek

• 3 výměnné desky - sendviče/kontaktní gril/vafle
    • výrobek je z bůhvíjakého důvodu vyroben z termoplastů, takže hned při prvním použití můžete pozorovat deformaci materiálu (např. vnitřní černé plochy na přední části), která bude při dalším používání stále viditelnější. Po čase vám upadne i jakási nožička z horního víka, která se teplem zkroutí.
    • Přístroj nevydrží více než 5 použití. Při šestém do něj přestane jít proud a stane se nepoužitelným.
    • Výměnné desky pořádně nedrží a viklají se.
    • Při zapnutí přístroj vydává nepříjemný hlasitý bzučivý zvuk,který nelze přeslechnout i se sluchátky na uších.

Bravo B 4450 Paul je šmejd - NEKUPOVAT!

Výrobek byl po první závadě (přestal do něj jít proud) reklamován, prodejce (Elektro Studénka) při navrácení sendvičovače oznámil, že výrobek byl vyměněn za jiný kus. Velkým překvapením bylo rozbalení vrácené krabice - byl to ten samý sendvičovač, opravena byla pouze elektrická závada, pokroucené části vyměněny nebyly! Ta samá závada se opakovala po dalších šesti použitích! Nekupovat!

• , zakoupeno v TEshop

používám krátkou dobu.Zatím spokojenost.

• - výměnné plotny
    • - krátký přívodní kabel
    • - při otevření na 180 st. nejsou plotny vodorovně

Přijatelná cena a není moc výrobků s výměnnými plotnami. Ty se vzhledem k jednoduchému vyjmutí dají omýt ve vodě a umožňují více způsobu použití. Nevím proč každý výrobce šetří na délce přívodního kabelu ? Při použití na grilování s otevřením na 180 st. není plotna ve víku vodorovně a může dojít k zatékání mastnoty pod plotnu. Cena výrobku je přiměřená. Výrobek jsem použil jen 2x a proto nemohu podrobněji hodnotit.

• Použitelný jako toustovač.
    • Nepoužitelný jako gril.

Při prvním grilování shořela pojistka. Po reklamaci (produkt přišel rozlomený od PPL, tj došlo k další reklamaci a dostal jsem zcela nový produkt) při prvním grilování opět shořela pojistka. Dokud negrilujete a toustujete, vše OK, ale pokud chcete grilovat maso, kupte si cokoli jiného.