Bravo I 12

Sendvič Bravo I 12 bílý trojúhelníky Nepřilnavý povrch Dokonalé tvarování sendviče Možnost skladování ve svislé poloze Bezpečnostní uzávěr Optická signalizace...
Doporučená nabídka elektro Műller

Tvar sendvičů
trojúhelníkové
Nepřilnavý povrch plotének

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

Měl jsem stejný 5 let,kvalita.

• zatím ho máme krátce
    • takže zatím bez problémů
    • dobrá cena
    • zdá se mi volný v pantech

za dobrou cenu ucházející výrobek

• , zakoupeno v elektroSTOP.cz

Kvalitní přístroj za slušnou senu, koupila jsem ho na doporučení ostatních, nelituji. Doporučuji

Barva
Nepřilnavý povrch plotének

Sendvič Bravo I 12 bílý trojúhelníky

Nepřilnavý povrch

Dokonalé tvarování sendviče

Možnost skladování ve svislé poloze

Bezpečnostní uzávěr

Optická signalizace provozu

Příkon 640 W

Když přijdou kamarádi a mají chuť na malou svačinku, je dobré mít tento spotřebič vždy po ruce. Často na něj spoléhám, spolehněte se také.

Sendvičovač s nepřilnavým povrchem a dobrým tvarem ploten. Tento model obsahuje i bezpečností pojistku zabraňující nechtěnému rozevření při přípravě sendviče. Jedná se o praktický spotřebič za dobrou cenu, který vydrží ve vaší domácnosti sloužit po dlouhou dobu.

Konstrukčně vychází model z typu B-2305, ale s jiným desingovým tvarem. Jako u všech našich sendvičovačů je povrch ploten opatřen velmi antiadhézním nepřilnavým povrchem.

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

Měl jsem stejný 5 let,kvalita.

• zatím ho máme krátce
    • takže zatím bez problémů
    • dobrá cena
    • zdá se mi volný v pantech

za dobrou cenu ucházející výrobek

• , zakoupeno v elektroSTOP.cz

• Produkt se mi zalibil hned od zacatku,barva desighn.

libi se mi barva,desighn.Kvalitni znacka.Toustovac je perfektni,tousty jdou z lehka vyklopit.Neprichytavaji se na povrch.

• , zakoupeno v Levnyelektro

• Kvalitní povrch na kterém se sendviče nepřipékají, odolný proti poškrábání, dlouho vydrží.

Tento sendvičovač jsem si vybral, protože je levný,český a kvalitní. Měl jsem už jednou stejný typ, každý den ho používal a vydržel přes 4 roky. Myslím že na sendvičovač za 500Kč je to slušná výdrž, proto jsem ho koupil znovu.

• skladný
    • značka
    • příznivá cena
    • bezproblémový chod
    • dlouho trvá nahřátí

Velice dobrý toustovač ze velice příznivou cenu. Toasty se v něm nepřipalují, teflonový povrch je snadný na údržbu (stačí po dotoastování otřít papírovým ubrouskem). Navíc Bravo je poměrně známá a spolehlivá značka.
    Praktické jsou kontrolky zahřátí.
    Za celou dobu co ho použáváme jsme s ním neměli žádné výrazné potíže.

• dobré panty, secvaknou i vyšší sendvič
    • klasický vzhled
    • pomalé nahřívání
    • v přístroji po celou dobu zapojení do zásuvky lupe
    • šňůra, která začíná tak, že dělá kolem přístroje vlnu, nejde přímo zezadu přístroje k zásuvce

Klasický sendvičovač za příjemnou cenu. Jednoduchý design a tvar pro snadné skladování. Teflonový povrch je jednoduchý na údržbu.