ECG S 169

Toustovač - sendvičovač ECG S 169 Toustovač s nepřilnavými pečícími plochami, určený k přípravě 2 čtvercových sendvičů. Výkon 700 W zajišťuje rychlé nahřátí na provozní...
Doprava zdarma, Skladem

0.7 m
Nepřilnavý povrch plotének
Indikátor nahřátí

Toustovač - sendvičovač ECG S 169

Toustovač s nepřilnavými pečícími plochami, určený k přípravě 2 čtvercových sendvičů. Výkon 700 W zajišťuje rychlé nahřátí na provozní teplotu. Provozní kontrolka informuje o zapnutí toustovače, kontrolka termostatu signalizuje vhodnou teplotu pro vložení připravovaného pokrmu. Bezpečné ovládání umožňuje ergonomická, tepelně izolovaná rukojeť se zámkem. Nechybí ani praktický prvek v podobě prostoru pro navinutí kabelu a možnost vertikálního uložení sendvičovače.

Vlastnosti:

• Vhodný pro přípravu 2 čtvercových sendvičů
  • Nepřilnavá povrchová úprava pečicích ploch pro snadnou údržbu a čištění
  • Ergonomická, tepelně izolovaná rukojeť se zámkem
  • Bílé provedení

Kvalita

• Kvalita a cena

OK

• , zakoupeno v Elektro Oáza

- sendvičovač používán krátce, ale jeví se jako dobrý výrobek

• ještě není použitý
    • je jen doma

nic jsem s tím ni nedělal

• levný
    • čtvercové plotny
    • dílenské provedení odpovídá ceně
    • teflon velmi nekvalitní

Koupil jsem na mall.cz. Hned ten den jsem si jej vyzkoušel na dvou toustech. Tousty byly super upečené, avšak nemilé překvapení bylo jak se zachoval teflonový povrch - sýr co vytekl na plotnu se neskutečně připekl a měl jsem obrovský problém jej dostat z teflonu dolů. Po pracném čištění jsem zjistil, že teflon místy zdegradoval - zhnědnul. To je podle mě projev nekvalitního teflonu. Navíc měl jsem dojem, že se z ploten uvolňovaly nějaké látky, které nepříjemně zapáchaly.
    Když jsem jej porovnal se svým starým toustovačem, starý toustovač měl po letech odraný teflon, ale tam kde zůstal tak byl krásně černý.
    Výrobek jsem vrátil a rozhodně nedoporučuji. Možná jsem měl jen smůlu na vadný kus, ale i tak nemohu doporučit.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Vyhovují mi čtvercové pečící plochy

Nechtěla jsem už trojúhelníkové tousty, tento tvar mi vyhovuje, přístroj se rychle nahřívá a pěkně do zlata zapeče toustíky, jsem spokojená.

• Snad jen cena.
    • Mělké desky.
    • Obtížné zavírání.

Lehký nestabilní, ale za tu cenu.....
    Vrátili jsme, raději si připlatíme za hlubší a stabilnější.
    Působí jak dětská hračka. Pečení jsme ani nezkoušeli.

• Nepřipaluje se.
    • Po dobu asi 3 týdnů od zakoupení při pečení smrdí plastovým zápachem. Na chleba se to naštěstí nepřenese.

Asi bych si ho koupil i znova, ale dlouhotrvající plastový zápach je docela nevýhodou.