ETA Valori 3151

Produkt roku 2015 - Top v kategorii
Sendvičovač ETA Valori 3 v 1 s výměnnými deskami zvládne sendviče, vafle i grill či panini. Příkon je 650 W a můžete jej skladovat ve svislé poloze...
1 699 Kč

Tvar sendvičů
trojúhelníkové
Nepřilnavý povrch plotének

• , zakoupeno v Elektrochram

Vypadá dobře, dělá co má. Při prvním zapnutí je potřeba nechat 10 minut zahořet, jak je uvedeno v návodu. Přístroj trochu zasmrdí a pak už je vše ok.

Na víku je nálepka, která jde poměrně špatně sloupnout. Je lepší se do toho pustit až po zahřátí.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Splnilo očekávání
    • nemá regulaci teploty

Zatím bez problému

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Nepřipaluje se, snadno umyvatelné

S výrobkem jsem spokojen. Po roce používání je stále jako nový. Tousty jsou hotové za chvíli. Není problém zde během chvíle ugrilovat maso. Wafle jsme zatím nepřipravovali.

Barva
trojúhelníkové
Nepřilnavý povrch plotének

Ocenění

Produkt roku 2015 - Top v kategorii

Trojkombinace ETA Valori sendvič - vafle - gril se hodí, pokud máte rádi rychlé a chutné svačinky nebo když přijde chuť na sladké.

Příprava s tímto pomocníkem je opravdu jednoduchá. Trojúhelníkové plotýnky připraví sendviče, plotýnky na vafle vykouzlí zase sladkou svačinku a grilovací desky pomohou zapéct panini, opéct topinku nebo dokonce ogrilovat maso.

To, že je připraven k "vaření" vám oznamí pomocí zelené kontrolky teploty a díky nepřilnavému povrchu jídlo nespálí.

Při používání oceníte proskluzové nožky a při skladování zase praktické skladování ve svislé poloze.

• Funkce sendvičovače: sendvičovač, vaflovač, gril, panini
  • Počet / tvar sendvičů : 4 trojúhelníky

• Hloubka: 21 cm
  • Hmotnost: 4.2 kg

Sendvičovač Valori

• Sendvičovač 3 v 1 - sendvičovač, vaflovač, gril
  • 3 páry výměnných desek (sendvičovací, vaflovací, grilovací)
  • Antiadhezní úprava pracovních desek pro snadné používání a čištění
  • Světelná signalizace provozu a dosažení teploty: červená - kontrolka provozu, zelená - kontrolka teploty
  • Automatická regulace teploty umožňující snadnou přípravu sendvičů
  • Ochranná tepelná pojistka zajišťující bezpečný provoz
  • Tepelně izolovaná rukojeť pro bezpečnou obsluhu
  • Možnost skladování ve svislé poloze
  • Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu na pracovní ploše
  • Příkon 650 W

• , zakoupeno v Elektrochram

• - kvalitni povrch desek
    • - tri desky
    • - krehky mechanismus vymennych desek
    • - povrch sendvicovace je v provozu varici
    • - kratky privodni kabel

Naprosto totalne nepochopitelne vysoke hodnoceni tohohle kramu, ktery po vybaleni vypada bytelne a hezky, ale to je asi tak vsechno - hodnotim po trech letech obcasne pouzivani pri prilezitosti vhozeni do popelnice. Mechanismus vymennych desek je naprosto, ale naprosto otresny, zejmena co se tyce zivotnosti. Ze zacatky funguje, po case (rok, dva) tvrdy plast na nejtencim mistech (kde ma jen par milimetru) zarucene praskne a deska potom nedrzi na miste (takze otevrete sendvicovac a pokud je prilepeny sendvic na desce, deska jde ven taky). Kovovy povrch sendvicovace je v provozu naprosto varici a couhajici uchytky desek jsou kovove taky, takze idealni se oparit. Kratsi a tlustsi privodni kabel jsem snad taky nevidel. Vetsina sendvicovacu za par stovek je komfortnejsich...

ETA (značka)

Vaše zkušenost a recenze nás netěší. Takto na dálku je těžké hodnotit kus, který vlastníte, nicméně rozhodně není pravdou, že - cituji "po case (rok, dva) ... zarucene praskne a deska potom nedrzi ". Toto tvrzení neodpovídá realitě ani počtu reklamací - ty se nijak nevymykají běžnému průměru a při mnoha tisících prodaných kusech to samo o sobě svědčí o mnohém.
    Co se týče oteplení, je v celku běžné, že se výrobky této kategorie (včetně rychlovarných konviček, topinkovačů apod.) při provozu zahřívají (nejsou-li plastové či jinak odizolované). Je tedy samozřejmě nutné dbát zvýšené opatrnosti.
    Jistě, tento výrobek není dokonalý, přesto věříme, že zákazníkům dobře slouží, o čemž svědčí i skutečnost, že je mezi nimi oblíbený.
    Mějte hezký den.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Splnilo očekávání
    • nemá regulaci teploty

Zatím bez problému

• jednoduchá obsluha, spolehlivý provoz, snadné čištění, výborný poměr cena/ výkon
    • trochu obtížněji se nasazují výměnné desky, ale je to asi jen záležitost cviku.

Skvělý výrobek za vynikající cenu, který splňuje to, co jsem od této kategorie produktu očekávala.
    Pro krátkost doby, kdy výrobek užívám nemohu výdrž povrchu hodnotit.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Nepřipaluje se, snadno umyvatelné

• , zakoupeno v EVA.cz

• Vše
    • Není

Snadná údržba,

• byl to můj oblíbený pomocník v kuchyni, dokud se nezlomil zámek držadla
    • Těsně po záruce se mi zlomil zámek držadla a bohužel není možné tento díl nikde dokoupit. Kontaktovala jsem podnikovou prodejnu ETU, servis na který jsem byla odkázána a nakonec jsem psala email přímo na stránky ETA, kde mi bylo sděleno následující: je mi velice líto, ale k sendvičovači ETA 3151 náhradní uzávěr nedodáváme. Z hlediska ceny dílu by byl prodej a servisní opravy nerentabilní , proto rozhodnutím naší společnosti bylo stanoveno, že díly zajišťovat nebudeme. Díl není možné zajistit ani v našich servisních střediskách.

Vzhledem k ceně výrobku koupi rozhodně nedoporučuji. Servis zde funguje špatně. Výrobek od firmy ETA, a.s. si již díky této zkušenosti nikdy nekoupím!

• Snad jen to že má další dva páry desek na sendviče
    • nedá se pořádně umýt
    • dostává se to i pod tu desku ke spirále a tam se to už vůbec nedá nijak vyčistit aby se nepoškodila
    • zelená kontrolka skoro vůbec neni vidět když se rozsvítí

za nás rozhodně nedoporučujeme používáme asi 3 měsíce a rozhodně víc nespokojenosti než užitku

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vyměnitelné destičky
    • Dobře vyřešeny systém pantů
    • Nezastrkovaci napájecí kabel

Je to můj první toustovac, proto nemohu porovnávat dobu rozehrati. Rozehrati trvá 5 min, což mě přijde vpohode. Destičky jsou velmi lehce vyměnitelné, bočních "pacek" se nemám tendence dotýkat (jsou horké při provozu). Celkověje toustovac robustní a kvalitně provedeny, po dvou týdnech intenzivního používání mohu určitě doporučit.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Kvalita
    • Vaflovac toustovač gril
    • Boční úchyty

Téměř dokonalé, jen ty úchyty z boku nejsou moc praktické