Gallet CRO 624

Tvar sendvičů
trojúhelníkové

• , zakoupeno v EURONICS

• Skvělý sedvičovač,moc nám z něho chutná

Jsem velmi spokojen s tímto sedvičovačem :)

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• v krátké době používání zatím perfektní
    • nemám nic proti

Líbil se mi vzhledově i cena byla velice dobrá. Kvalitu povrch zatím nemohu posoudit ani hodnotit.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Klasicky toastovac u ktereho neni co dodat.
    • Prijemne potesi nahradni covcky na zavirani toastovace.
    • Vzhledem k typu produktu a cene jsem zadne ani nehledal

Plni ucel a zatim spokojenost.

Barva

• Kontrolka správné teploty: ANO
  • Příkon (W): 750
  • Barva: bílá
  • Provedení výrobku: bílá barva

Sendvičovač Gallet CRO 624 bílé barvy, připraví dva sendviče současně. Je vybaven čtyřmi trojúhelníkovými plotýnkami s nepřilnavým povrchem, které se snadno čistí. Důležitými prvky jsou dvě světelné kontrolky provozu a teploty, i její automatická regulace. Pro Vaši bezpečnost je opatřen tepelně izolovanou rukojetí, nepostrádá ochranu proti přehřátí. Lze jej skladovat i ve svislé poloze, takže zabere minimum prostoru. Příkon sendvičovače je 750 W.

Sendvičovač

• 2-plátkový sendvičovač
  • Konstrukce sendvičovače: 2 sendviče (4 trojúhelníky)
  • Kvalitní trojúhelníkové plotýnky s nepřilnavou úpravou pečících ploch pro snadné používání i čištění
  • 2 světelné kontrolky: červená - kontrolka provozu, zelená - kontrolka teploty
  • Ochrana proti přehřátí zajišťující bezpečný provoz
  • Automatická regulace teploty umožňující snadnou přípravu sendvičů
  • Tepelně izolovaná rukojeť pro bezpečnou obsluhu
  • Možnost skladování ve svislé poloze
  • Příkon 750 W umožňující rychlou přípravu křupavých sendvičů

• Šířka (cm): 27.00
  • Hloubka (cm): 11.50
  • EAN: 8592417016849
  • Záruční doba: 24 měsíců

Sendvičovač Gallet vybavený nepřilnavými plotýnkami, tepelně izolovanou rukojetí a navíc zabere minimum prostoru.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v EURONICS

• Skvělý sedvičovač,moc nám z něho chutná

Jsem velmi spokojen s tímto sedvičovačem :)

Zmizel na obvodu teflon, tudíž připaluje, nesu ho do kontejneru, je to šmejd z Číny...

• levný
    • zatím nic

n

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• v krátké době používání zatím perfektní
    • nemám nic proti

• rychle nahřátý

byl mi doporučen v euronicsu (pomer cena výkon)a je vyborný. za tu cenu dělá dobré tousty :)

• , zakoupeno v Alza.cz

• Klasicky toastovac u ktereho neni co dodat.
    • Prijemne potesi nahradni covcky na zavirani toastovace.
    • Vzhledem k typu produktu a cene jsem zadne ani nehledal

Plni ucel a zatim spokojenost.

• -vyrobek jsem vyhral na plese, takže možná cena
    • -celkem robusni konstrukce(na jednom se mi podařilo ulomit ručku :)
    • -šíleně se na něm tousty připaluji, dřívější přístroje co jsme měli byli v pohodě

Celkově tento produkt nelze neporučit. (Ne)Přilnavá vrstva se dost odlupuje ať už tím že se snažíte toust seškrabat z povrchu nebo sam o sobě. Výsledkem jsou buď nedopečené nebo připálené tousty což asi není to co by člověk chtěl.

• Příšerně připaluje
    • nemá teflonový povrch

Vybrala jsem jej, protože byl levný. Ano, toasty vyrobí, ale když je chcete vyndat, musíte použít příliš sil, čištění je strašné. Opravdu NEDOPORUČUJI!!! Včera jsem jej vyhodila, už jsem na to neměla nervy. Děs a hrůza. Vyhozené peníze..

• , zakoupeno v Elme.cz

• Obyčejný toustovač, kvalita odpovídá ceně. Doufám, že vydrží víc než předešlý, který stál 1200,- Kč a rozbil se už při druhém použití.

Po první zkoušce se zdá dobrý, nepřipaluje.