Steba SG 40

1 535 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Do 3 dnů • 1 varianta109 Kč100 % • 3 637 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 86 954 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 157 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 360 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 719 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč95 % • 13 055 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekZdarma14 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 403 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč86 % • 6 712 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 61 328 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 18 984 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 391 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 629 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 161 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 85 675 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 7 513 recenzíDalší informace

trojúhelníkové
Nepřilnavý povrch plotének
Indikátor nahřátí

• , zakoupeno v VseNaVareni.cz

Kupovala jsem sendvičovač hlavně ,že se dá udělat více kusů.Když přijede rodina a dělají se sendviče na snídani,tak jen po dvou to trvalo dlouho.Teď jsem spokojená.

• , zakoupeno v EURONICS

Vybrala jsem na základě doporučení, použití velmi dobré. Doporučila bych ho ostatním. Jediná nevýhoda, krátký přívodní kabel.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Nepřipaluje se a lze snadno očistit. Rychlá příprava více toustů.

Vylepšený toustovač, spokojenost na 100 %.

Barva
Tvar sendvičů
trojúhelníkové
Nepřilnavý povrch plotének
Indikátor nahřátí

Hledáte pomocníka, který vám usnadní přípravu svačin nebo společných jídel pro celou rodinu? Sendvičovač Steba SG 40 vás rozhodně nezklame. Spotřebič ve stříbrném provedení na první pohled zaujme nadčasovým vzhledem a okamžitě si tak získá čestné místo na kuchyňské lince. Při samotném používání pak jistě oceníte praktické protiskluzové nožičky, které zabrání nežádoucímu pohybu. Rukojeť je tepelně izolovaná a vy se tak nemusíte obávat popálení při otevírání sendvičovače.

Nepřilnavý povrch zabrání připalování pečiva a usnadní následnou údržbu. Nečistoty odstraníte během okamžiku a bude vám k tomu stačit jen navlhčený hadřík. Na probíhající ohřev vás upozorní indikátor provozu.

Specifikace:

• pro 4 toustové chleby
  • bezpečné studené držadlo
  • desky s nepřilnavým povrchem
  • snadné čištění
  • provozní a teplotní kontrolka
  • protiskluzové gumové nožičky
  • uzávěr v držátku
  • rozměry: 35 x 12 x 27 cm
  • příkon: 1200 W

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v VseNaVareni.cz

• pevnější plasty než u levnějších přístrojů
    • čtyři sendviče naráz
    • nekvalitní teflonová vrstva
    • volný pant zavírání

Po necelém roce se i přes veškerou opatrnost při čištění a vyndavání sendvičů začala olupovat nepřilnavá vrstva na pečících plochách. Používáno cca 1x za 14 dní. Museli jsme tedy reklamovat.

• , zakoupeno v EURONICS

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KASA.cz

• Nepřipaluje se a lze snadno očistit. Rychlá příprava více toustů.

Vylepšený toustovač, spokojenost na 100 %.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• je vhodný pro zhotovení více toustů najednou
    • nemá vyjímací pečící plochy ani odvod přebytečného tuku, proto se obtížně čistí

vsadil jsem na "německý" výrobek, ale tato tradice již dávno neplatí
    v porovnání s konkurencí poměrně drahý a technicky zastaralý
    příště půjdu do kamenného obchodu abych si mohl zboží "osahat"

• , zakoupeno v KASA.cz

• Koupil jsem ho na Kasa.cz.
    • Přišel mi odřený na několika místech včetně teflonu.
    • + Prasklý umělohmotný kryt
    • + Zdeformovaný plastový držák

Nepůsobí na mě dobrým dojmem i když na fotkách vypadá dobře. Nevím, zda mi prodali nějakou druhou jakost, nicméně bych určitě sendvičovač nekoupil, kdybych ho kupoval v kamenném krámě.
    Mimochodem mi reklamaci neuznali z důvodu, že nebrání řádnému používání výrobku :-).

• Povrch opravdu nepřilnavý
    • Super pro velkou rodinu
    • Elegantní vzhled
    • Skladnost ale s tím jsem počítala. Jiné proti zatím nemám.

Nemáme ho dlouho, ale jsem zatím nadšena a doufám, že zůstanu i nadále. Jsme velká rodina a u starého přístroje jsem stála i hodinu. Naskládala chleba a ingredience, čekala vyndala a čistila atd. Rodina byla už dávno po jídle když jsem se k pokrmu dostala i já. Za mne vřele doporučuji.

• 4 tousty zaráz
    • kvalitní povrch a zpracování
    • jednoduchá údržba
    • termostat oznamující, že je rozehřátý
    • chybí mi zde časovač, který by mi oznámil, že jsou již hotové
    • nejsou k němu přidělené žádné formy např. na vafle, gril...

celkově jsem s produktem spokojen

Těžko hodnotit, protože nám sendvičovač doručili polámaný a tak nebyla možnost ho ani vyzkoušet. A tomu se říká německá kvalita. Takže podruhé už si jej objednávat nebudu.

• Kvalitní teflon (drží skvěle i po 7 letech)
    • Chutné sendviče.
    • Až 4 sendviče najednou.
    • Snadné mytí (otírání desek houbičkou)
    • Poněkud srandovní zpracování těla (opracování hran).
    • Stříbrné plastové víko se na můj vkus docela dost zahřívá - nicméně černé madlo je po celé ploše naprosto bezpečně vlažné až teplé.
    • Černá plastová část víka se dost viditelně upackává.
    • Mnozí prodejci (včetně Heureka 11.6.2013) uvádějí příkon 700W (to má ovšem menší model SG 20), ten je ovšem u SG40 ve skutečnosti 1200W (v Mall.cz si to už opravili)
    • Je fakt velký.
    • - Edit 05/2020 Po 7 letech přestal fungovat, kontrolky svítí, ale nehřeje. Vyhozen, nahrazen menším SG20.

Sendičovač jsem koupil po špatné zkušenosti s výrobkem ECG S 099 (viz recenze), kde se odlupoval teflon. Ten na STEBA je od pohledu kvalitnější a i po dvouměsíčním (11.6.2013) používání není jediný náznak odlupování.
    Tělo je plastové a nevypadá sice tak dobře, ale tělo nepeče a má hlavně izolovat, což činí spolehlivě.
    Na německou kvalitu mně poněkud pobavilo opracování hran-plastové výlisky stříbrného těla jsou před nátěrem docela dost nerovnoměrně a kostrbatě opracováný asi prostým pilníkem, který nejspíš třímal nějaký Turek v záběhu. :-)
    Pro zlatavou barvu sendvičů doporučuje výrobce vnější stranu sendvičů potírat máslem - to nám ovšem způsobuje těžkost od žaludku :-) (asi tím pečeným tukem) - bez potření máslem není problém. Ale to může být inviduální.
    Na provozní teplotu se ohřeje za 3 minuty.
    Edit. 05/2020 - Po 7 letech přestal fungovat, kontrolky svítí, ale nehřeje. Přístup přes nestandardní šrouby, takže jestli byla závada jen v nějaké pojistce jsem nemohl zkontrolovat, dát to do opravny za několik stovek jen za diagnostiku jsem nechtěl, velikost přístroje nám začala spíše vadit, tak urgentně jsme hned 4 sendviče připravit nepotřebovali abychom je nemohli udělat nadvakrát na menším typu SG20. Takže SG40 letěl do sběrny a objednán byl menší typ.
    Zakoupeno v Mall.cz