Zelmer 26 Z 010

• Nebyl tak drahý.

Jelikož tento výrobek je lacný a pěkně vypadá,doporučuji ho i ostatním

• Design, výkon
    • žádná

Skvělá cena za velmi dobrou kvalitu.

Barva
Počet nástavců
Tvar sendvičů
trojúhelníkové

• Funkce sendvičovače: sendvičovač
  • Konstrukce sendvičovače: 2 sendviče (4 trojúhelníky)
  • Kontrolka provozu: ANO
  • Kontrolka správné teploty: ANO
  • Příkon (W): 700
  • Provedení výrobku: bílá barva

příkon max. 700 W trojúhelníkové plotýnky světelné kontrolky - napájení a zahřívání nepřilnavý povrch termoizolační madlo protiskluzové nožky možnost skladování ve svislé poloze schránka na přívodní šňůru barva: bílá

Rozměry výrobku:

• Nebyl tak drahý.

Jelikož tento výrobek je lacný a pěkně vypadá,doporučuji ho i ostatním

• Design, výkon
    • žádná

Skvělá cena za velmi dobrou kvalitu.

• - zásadní je, že po pár použití se začal odlupovat teflon ze sendvičovače a to dost rapidní rychlostí, takže je k ničemu

nedoporučuji

• , zakoupeno v OKAY.cz

Nemůžu moc porovnávat s jinými produkty, ale výrobek se mi líbí. Je rozpálený vcelku rychle, svoji funkci splní. V nějaké recenzi jsem četl, že pojistka zavření přístroje je špatná a hned se rozbije. Možná není nejlepší, ale myslím si, že při šetrném zacházení se není čeho bát. Možná pokud by se koupil výrobek jednou tak drahý, tak by pojistka byla lepší, ale za tuto cenu je to dle mě v pořádku.

• Dobrá cena
    • Nemám nic proti

Spokojenost s výrobkem

• , zakoupeno v KASA.cz

• dobrá cena
    • lehké použití
    • nic jsme nenašli

Tostovač je nedílnou součástí naší kuchyně a tento je super

• , zakoupeno v DNO elektro

• Za tuto cenu výborný pomocník.

Doporučuji, na rychlé večeře apod.ideální.

• , zakoupeno v Korunka.cz

Dobře a rychle peče, nepřipaluje se. Dobrý poměr ceny a kvality.

• kontrolka, že je přístroj rozehřátý na správnou teplotu pro zapékání
    • nepraktické zavírání přístroje
    • malé místo pro náplň, jakmile je chleba trošku silnější nejde zavřít
    • když je přístroj rozpálený, nejde otevírat pouhou rukou, protože rukojeť je příliš horká, nebezpečí spálení
    • pára uniká všude kolem přístroje, nebezpečí opaření
    • můj dojem je takový, že teplota je zbytečně vysoká, toust se zvenčí pálí a vevnitř se nestihne pořádně prohřát

Tento přístroj jsem použila jedenkrát a jdu jej ihned vrátit a koupím jinou značku. Nemám důvod si jej nechat, nejde ho normálně užívat.